2012. gada 18. aprīlis

Kāzu fotogrāfs rāda labākās fotogrāfijas, darbu izstādē Muzeju naktī

Mēs jau rakstījām par šā gada lielo pasākumu Muzeju Nakts 2012. Tagad ir jauna ziņa par kāzu foto izstādi, Muzeju nakts ietvaros, ko rāda kāzu fotogrāfs Valters Preimanis, kā arī demonstrē vēsturisku un vecu fotoaparātu kolekciju.

Sestdien, 19/05 „Muzeju nakts”, kad visa pilsēta atdzīvojas un pārvietojas no vienas vietas uz otru. Šajā vakarā Dstyle Lounge iepriecinās visus fotomākslas mīļus ar īpaši šim vakaram iekārtoto fotostudiju.

Fotostudijā Studioglamour stila sesija kopā ar kāzu fotogrāfu Valteru Preimani, fotogrāfiju un senu fotoaparātu izstāde, kā arī visiem interesentiem būs iespēja iejusties fotogrāfa lomā / jāņem līdzi tikai fotoaparāts.

Kāzu fotogrāfs Valters Preimanis arī pasniedz fotogrāfijas meistarklasi, domātu kāzu fotogrāfijas interesentiem, kā ziņojām rakstā KĀZU FOTOGRĀFIJA 5 NODARBĪBĀS AR FOTOGRĀFU VALTERU PREIMANI. Meistarklases ietvaros klausītāji apgūs kāzu fotogrāfa prasmes un aroda noslēpumus. Tuvojas kāzu sezona – sagatavojieties tai pienācīgi! Šis kurss ir domāts fotogrāfiem iesācējiem un tiem, kuri vēlas attīstīt savas zināšanas kāzu foto jomā. Kursu laikā klausītāji gūs ieskatu kāzu fotogrāfa darbā un uzzinās kāzu plānošanas specifiku, kā veidot pozitīvu komunikāciju ar klientu, kā veidot kāzu fotosesiju, kā  strādāt ar asistentu, kā arhivēt, uzglabāt un apstrādāt fotogrāfijas.

Fotostudija atvērta no 20:00 – 24:00.

Dstyle Lounge, Skārņu iela 9

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs