2008. gada 7. marts

Par foto portālu Poga.lv

Par fotogrāfu portālu Poga.lv.

Foto portāls Poga.lv tika izveidots 2005. gadā ar mērķi kļūt par lielāko Latvijas fotogrāfu sociālo tīklu.  Šobrīd foto portāls Poga.lv apvieno vairāk kā 25 000 fotogrāfus un tajā ir izvietotas <609558 fotogrāfijas, kuras ir marķētas ar atslēgas vārdiem. Visu Latvijas skaistāko pilsētu, vietu un notikumu fotogrāfijas ir pieejamas jebkuram interesentam fotogrāfu portālā Poga.lv.

Foto portāla Poga.lv interneta lapas:

Kas ir Fotografija.Poga.lv

Fotografija.Poga.lv ir foto portāla Poga.lv informatīvais portāls. Foto portāls raksta gan par foto portāla Poga.lv jaunumiem un aktualitātēm, gan arī par  jaunākajām novitātēm foto pasaulē.

Aicinam pievienoties rakstošos fotogrāfus

Poga.lv aicina pievienoties brīvprātīgos rakstu autorus – fotogrāfus, kuri prot rakstīt par fotogrāfiju, foto apmācībām, foto tehniku un visu to, kas saistīts ar fotogrāfiju. Īpaši vērtīgi būtu tādi autori, kuri rakstveidā spētu dod pamācības citiem foto portāla lietotājiem, lai tie attīstītu savas fotografēšanas un pēcapstrādes prasmes!

Kā pieteikties par Foto portāla rakstu autoru?

Ja vēlaties pieteikties kā autors un rakstīt par fotogrāfiju, lūdzu raksti ziņu izmantojot kontaktformu un foto portāla Poga.lv administrācija ar Tevi sazināsies!

Poga.lv profila fotogrāfiju un lietotāja dzēšana

Ikvienam Poga.lv reģistrētam lietotājam ir tiesības dzēst savas bildes un arī dzēst savu profilu jebkurā laikā, kā arī mainīt lietotāja e-pastu un paroli. Uzziniet kāda ir kārtība, ja fotogrāfiju dzēšanu veic saita administrators.