2011. gada 15. marts

Canon PowerShot G12 apskats

Ar Canon PowerShot G12 apskatu es turpināšu stāstu par manuprāt  10 labākajām digitālām fotokamerām, ar kurām fotografēt dabu un ainavas.  Savu apskatu es sāku ar Nikon D7000 spoguļkameru, tagad ir pienākusi kārta kompaktai fotokamerai Canon PowerShot G12 ar daudzām lieliskām īpašībām!

Arī Canon PowerShot G12 fotokamerā apskatā iekļaušu informāciju, par kameras labākajām īpašībām, kā arī to kur un par kādām summām šo foto kameru droši var iegādāties gan Latvijā, gan pasūtot izmantojot interneta veikalu ārzemēs, kurš pasūtījumus piegādā atsūta 5 dienu laikā.

Nevar noliegt, ka fotokameras kvalitātei un īpašībām ir liela nozīme, kad vēlamies kaut ko labi nofotogrāfēt. Veikalos ir pieejamas simtiem fotokameras, to skaitā ir gan vienkāršākas fotokameras, ar kurām pat mazi bērni var fotogrāfēt, gan arī profesionālās fotokameras, kuru izmantošanai nepieciešama neliela sagatavošanās un apmācība. Bez fotokameras funkciju apgūšanas ir jāapmācās arī tādas lietas, kā fotogrāfijas pamati, un kompozīcija. Fotogrāfēšanas zinības var apgūt vairākās vietās Rīgā, kā piemēram Fotoskola vai Fotoakadēmija, kā arī mācoties fotokursos gan latviešu, gan krievu valodā / фотокурсы .

Canon PowerShot G12 īpašības

Ja vēlaties kompaktu fotokameru ar pilnām iespējām gan automātiskai, gan manuālai vadībai un pilnībā kontrolēt fotokameras uzstadījumus, tad jums jāizvēlas Canon PowerShot G12. Šī fotokamera ļauj uzņemt izcilas kvalitātes attēlus, izmantojot HS sistēmu un labāko Canon platleņķa objektīvu. Pilnīgi manuālas vadības režīms, RAW, Front Dial funkcija un kā papildaprīkojums ir pieejamais objektīva filtra adapteris nodrošina profesionālu ierīces lietošanu. Ar fotokameru Canon PowerShot G12 var fotografēt gan dabā, gan fotostudijā.
Canon PowerShot G12

Canon PowerShot G12

Canon PowerShot G12 galvenie tehniskie dati

 • Īpaši kvalitatīva 10 megapikseļu CCD
 • 28 mm plats, 5x tālummaiņas objektīvs ar hibrīda attēla stabilizatoru
 • 7,0 cm (2,8 collu) grozāms šķidro kristālu displejs, Electronic Level funkcija, OVF
 • Front Dial funkcija, pilnīgi manuāla vadība un RAW failu uzņemšana
 • iespēja pieslēgt pie TV ar HDMI, kā arī uzņemt HD video
 • HDR (High Dynamic Range) režīms
 • Smart Auto, automātiskā smaida noteikšanas funkcija
 • Dažādu skata koeficientu uzņemšana
 • Plaša piederumu sistēma
 • Fotokameru ir iespējams pieslēgt pie studijas zibspuldzes, skatieties paraugu
 • Tai ir iespēja manuāli kontrolēt diafragmas uzstādījumus līdz par f8.0

Canon PowerShot G12 cenas

 • Latvijā cenu diapozons svārstās no 350 līdz 450 latiem, mūsu izvēlētajā Canon PowerShot G12 ir pieejama ar 2 gadu garantiju oficiālā servisā.
 • Vācijā Canon Powershot G12 izmaksā 435.00 EUR jeb 310.00 Ls, piegāde ~ 7.00 Ls. Ja meklējam iespēju nopirkt lētāk, tad šī ir labākā izvēle.

Instrukcija, kā foto preces nopirkt vācu interneta veikalā Amazon atrodas rakstā Nikon D7000 apskats.

Canon PowerShot G12 attēli

Canon PowerShot G12 studijas foto

Canon PowerShot G12 studijā. Autors Valters Preimanis

Canon PowerShot G12 ražotāja instrukcija

 

Comments

 1. Sensors, kādus budžeta klases “ziepju traukos” lieto jau 15 gadus 1/1,7” (7.6 x 5.7mm) tāds pats kā mobilajam telefonam Nokia N8! Fotografēšana sākas ar “full frame” sensoru 36 x 34mm. Ja nevar atļauties Mark sērijas fotoaparātus ir Sony NEX-5 ar APS-C sensoru 23.4 x 15.6mm. G12 ne ar ko neatšķiras no G9 tā pat kā no vairuma mobilo telefonu un lēto fotoaparātu cenu kategorijā līdz 150Ls. Pārākums panākts vienīgi ar programmatūras uzlabojumiem.

 2. Vilnis iespējams nedaudz kļūdās, jo fotokamerai Canon G12 ir 10 MP sensors, sensora rezolūcija ir 3648 × 2736 un 1/1.7″ CCD.

  Avots: http://en.wikipedia.org/wiki/Canon_PowerShot_G

Trackbacks

 1. […] Canon jauno Canon PowerShot G1 X, digitālo fotokameru, kura ir populārās digitālās fotokameras Canon G12 līdziniece. Jaunā kompaktkamera ir izstrādāta, lai nodrošinātu DSLR kvalitātes attēlus un […]