2012. gada 6. marts

NIKON 1 V1 digitālā fotokamera

Nesen Nikon laida tirgū jauno Nikon D4 un Nikon D800 digitālās spoguļkameras, tagad kārta nāk kompaktai digitālai fotokamera Nikon 1 V1, kas ir populārās Leica kompaktkameras līdziniece, ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes attēlu un video uzņemšanu, palīdzēs attīstīties fotogrāfam atverot daudzas iespējas.

NIKON 1 V1 objektīvi

NIKON 1 V1 objektīvi

Pateicoties ātrdarbīgajam NIKON 1 V1 AF CMOS sensoram, uzlabotajiem uzņemšanas režīmiem, lieliskajam sniegumam vājā apgaismojumā un augstas izšķirtspējas elektroniskais skatu meklētājam, NIKON 1 V1 sniedz visu, kas ir nepieciešams nepārspējamu attēlu un video uzņemšanai.

Nikon 1 V1 specifikācija

NIKON 1 V1

NIKON 1 V1

  • Novatorisks AF CMOS sensors nodrošina ātrāku un precīzāku fokusēšanu kā jebkad agrāk
  • Ātrgaitas nepārtraukta uzņemšana: sniedz iespēju uzņemt maksimālās izšķirtspējas attēlus ar ātrumu līdz pat 60 kadriem/s
  • Ērti pārnēsājama sistēma: neliels, uzmanību piesaistošs korpuss un maināmi objektīvi
  • Augstas izšķirtspējas skatu meklētājs: nodrošina skaidru un stabilu skatu
  • Nepārspējami uzņemšanas režīmi – kustības momentuzņēmums un viedfotogrāfijas atlasītājs

NIKON 1 V1 pieejams Latvijā šādās komplektācijās

1) NIKON 1 V1 divu objektīvu komplekts

Šajā pārnēsājamā komplektā NIKON 1 V1 ar diviem objektīviem ir ietverts plānais un ātrdarbīgais 1 NIKKOR 10 mm f/2,8platleņķa objektīvs un kompaktais NIKKOR VS 10–30 mm f/3,5–5,63x tālummaiņas objektīvs.

Komplektā ir ietvertas daudzpusīgas funkcijas, kuras var izmantot, eksperimentējot ar iespaidīga platuma leņķiem vai vienkārši uzņemot ikdienas notikumus. Abi objektīvi ir optimizēti video uzņemšanai, kā arī tie nodrošina vienmērīgu diafragmas apertūras atvēruma pielāgošanu uzņemšanas laikā.

2) Divkāršas tālummaiņas komplekts

NIKON 1 V1 komplektā ar divkāršu tālummaiņu ir ietverts vieglais 1 NIKKOR VS 10–30 mm f/3,5–5,6 standarta tālummaiņas objektīvs un kompaktais NIKKOR VS 30–110 mm f/3,8–5,6telefoto tālummaiņa objektīvs.

Abi objektīvi ir aprīkoti ar vibrāciju samazināšanas (VS) funkciju, kas nodrošina asus nekustīgus attēlus un vienmērīgus video, savukārt to apvienotais diapazons aptver it visu, sākot ar ikdienas momentuzņēmumiem līdz pat tuvu uzņemtiem portretiem vai tālu esošiem objektiem.

3)Plānā objektīva komplekts

Ja ceļojumā nevēlaties ņemt līdzi pārmērīgu smagumu, ideāla izvēle ir komplekts ar plāno objektīvu, kurā ir ietverts īpaši mazais un ātrdarbīgais NIKKOR 10 mm f/2,8 platleņķa objektīvs.

NIKON 1 V1 objektīva kvalitatīvā optika vienmēr nodrošina plašus un asus attēlus. Tam ir plāna uzbūve, tāpēc to var viegli ietilpināt jebkurā somā. Lieliski piemērots, ja vēlaties radoši izpausties, izmantojot iespaidīga platuma leņķus vai liekot šaurām telpām izskatīties plašām.

4) Tālummaiņas objektīva komplekts

NIKON 1 V1 komplekts ar tālummaiņas objektīvu, kurā ir ietverts vieglais1 NIKKOR VS 10–30 mm f/3,5–5,6standarta objektīvs, ir lieliski piemērots izcilu attēlu uzņemšanai, atrodoties ceļā.

Neatkarīgi no dienas notikumu pavērsiena 3x tālummaiņas objektīvs spēs aptvert visbiežāk izmantotos fokusa attālumus, savukārt vibrāciju samazināšanas funkcija nodrošinās, lai jūs vienmēr uzņemtu asus nekustīgus attēlus un vienmērīgu video.

Nikon 1 V1 video